در پایان Guardians of the Galaxy ، گروت به لطف یک بریدگی کوچک که راکت موفق به نجات قبل از گروت کرد ، پس از قربانی کردن گروت خود را برای نجات بقیه تیم در هنگام سقوط کشتی دوباره متولد کرد. در حالی که در تعامل با طرفداران بود ، کارگردان جیمز گان به توییتر اشاره کرد که متاسفم از مردم ، گروت اصلی از آن سقوط سفینه زنده نماند.

گون توضیح داد: "اولین گروت مرده است." "کودک گروت پسرش است."

این احتمال برای برخی از هواداران تعجب آور است ، اما گون از سال 2017 ، زمانی که همه این موارد را در فیس بوک منتشر کرد ، استدلال "مرده گروت" را ارائه می دهد. به عبارت ساده ، گان این قضیه را ایجاد می کند که Baby Groot از همان مواد اولیه Groot متولد شده است ، به همان شیوه ای که کودکان DNA یک والدین را به اشتراک می گذارند.

وی نوشت: "گرچه من وماً تصور نمی کنم در جلد 1 این امر آشکار باشد ، اما گفتن این نکته حائز اهمیت است که اگر منفجر شوید و تعداد کمی از بچه ها رشد کرده باشید ، فکر نمی کنم کودک شما باشد." "من فکر می کنم این در جلد 2 واضح تر است ، زیرا Baby Groot شخصیت متفاوتی نسبت به گروت دارد ، هیچ کدام از خاطرات او نیست و بسیار گنگ است."

بنابراین در آرامش گروت استراحت کنید ، شما زندگی خود را دادید تا دنیا را نجات دهید. زنده باد Baby (و Teenage) Groot - حداقل برای چند دنباله دیگر.

توصیه شده

بعدی

20 نگهبان از واقعیت های کهکشان که شما نمی دانید

توسط ویل هریس / 25 جولای 2016 7:15 EDT / بروزرسانی شده: 6 آوریل 2018 3:24 بعد از ظهر EDT

این ابرقهرمانان بین متقابل تقریباً 50 سال با نیروهای شر در جهان مارول نبرد کرده اند . یا حداقل تجسم گروه از آن ، به هر حال. اگر این به نظر می رسد گیج کننده است ، پس از آن بخوانید ، زیرا ما چیزهای بی اهمیت Guardians را که احتمالاً قبلاً نشنیده اید ، داریم.

اولین تجسم نگهبانان کهکشان بسیار متفاوت به نظر می رسید

نگهبانان کهکشان

نگهبانان کهکشان - که در قرن 31 مستقر بودند - توسط ونس آسترو از زمین ، مارتینکس از پلوتون ، چارلی - 27 توسط نویسنده آرنولد دریک و هنرمند ژن کولان به عنوان موازی تقریبی با لژیون سوپر قهرمانان دی سی ساخته شد. مشتری ، و Yondu از Centauri IV. این چهار نفر در ابتدا در شماره 1969 مارول سوپر قهرمانان به نبرد پیوستند تا با یک نژاد بیگانه معروف به Badoon نبرد کنند ، اما رفاقت آنها به سرعت منجر به یک تیم دائمی شد ، تیمی که به زودی دو عضو دیگر را به خود اختصاص می دهد: Starhawk و Nikki.

فقط یکی از چهار نگهبان اصلی در این فیلم حضور دارد و او حتی در تیم حضور ندارد

یوندو

در حقیقت ، او به طور حتم حتی شخصیت مشابهی نیست ، اما اوضاع می تواند با سفر زمان و دنیاهای متناوب آنقدر پیچیده شود که هنوز هم قابل ذکر است. در این فیلم ، یوندو توسط مایکل روکر به عنوان یک دریایی فضای خشمگین بازی می شود ، و با علامت تجاری خود را از این کتاب طنز به طور قطعی برش خورده است - اما او هنوز یک تیرانداز متوسط ​​را می کشد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Yolanda شرکت پرشیادر زامیت : دنیای تکنولوژی هنرکده سماکوش مارکوم آنلاین سلامت accept financial گفتمان ارتباطات فانوس رایانه