علاوه بر نبرد با بدون ، نگهبانان در یک درگیری با یک دشمن به ظاهر قدرتمند به نام کورواچ نیز مخلوط شدند و به دنبال او دوباره به قرن بیستم بازگشتند. در حالی که در این بازه زمانی به تیم انتقامجویان احضار شده بود ، به نگهبانان عضویت افتخاری در این تیم اعطا شد ، اما بعد از اینکه تعداد زیادی از آنها با موفقیت کورواچ را به کام مرگ کشیدند (یا به نظر می رسید) ، سرانجام راه بازگشت به 31 را پیدا کردند. قرن.

استار لرد در سال 1976 در صفحات Marvel Preview شماره 4 شروع به کار کرد

ستاره-لرد

روزی روزگاری ، مارول تعداد انگشت شماری از مجلات سیاه و سفید از جمله The Rampaging Hulk ، Deadly Hands of Kung Fu و Marvel Preview را منتشر کرد ، که دومی این فرصت را به خالقان می دهد که داستان هایی درباره شخصیت ها را که به طور قاطع خارج از جریان اصلی است ، انجام دهند. استار لرد ، ساخته استیو انجلهارت و استیو گان ، یکی از آنها بود. (از قضا ، راکت را یکی دیگر بود ، اما ما در حال حاضر در مورد او صحبت نمی کنیم.) گرچه شخصیت همچنان در سالها به اینجا و آنجا پدیدار می شود ، اما سریال تانوس در سال 2004 بازگشت. در این تجسم ، داستانهای پشت پرده او پیچیده شد و ماجراهای قبلی او از تداوم خارج به نظر می رسید ، اما هیچ اشتباهی را انجام نمی دهد: پاکیزه ها هنوز هم به یاد دارند.

کشتی استار لرد میلان نام دارد و بله ، نام آن را آلیسا گذاشت

ستاره-لرد

در واقع بسیاری از زمینه های پشت پرده برای این اطلاعات وجود ندارد به جز این واقعیت که کارگردان جیمز گون در ژوئیه سال 2014 آن را صدای جیر جیر کرد ، اما تا آنجا که ما در نظر گرفته می شویم ، این باعث می شود که آن را به عنوان یک کانال عادی تبدیل کند.

Rocket Raccoon نام خود را از آهنگ Beatles "Rocky Raccoon" گرفت

راکت را

درست در صورتی که فکر می کنید ارتباطی با را فضایی داشته باشد ، در واقع تصنیف گاوچران از خود عنوان Beatles با عنوان 1968 LP ، a.k.a از آلبوم سفید بود که الهام بخش از نام موشک بود. اگرچه ممکن است قبلاً حدس زده باشید که اگر تا به حال عنوان ظاهر او را در هالک باور نکردنی شماره 271 مشاهده کرده اید: "اکنون جایی در سیاهچاله های سیریوس بزرگ در آنجا زندگی کرده است یک پسر جوان به نام راکت را!"

طبق گزارش ها ، بسیاری از بازیگران مورد توجه صدا Rocket Raccoon قرار گرفتند

آدام سندلر ، دیوید تنانت ، H. جان بنجامین ، شارلتو کوپلی و جیم کری

آدام سندلر ، دیوید تنانت ، H. جان بنجامین ، شارلتو کوپلی و جیم کری فقط برخی از این نام ها هستند که به عنوان صداهای بالقوه برای روانی کوچک خز در Guardians of the Galaxy شناور شده اند. در حالی که نمی توانیم بگوییم که ما از هر یک از این امکانات کاملاً متنفر بودیم ، ایده شنیدن بنیامین ، مردی که در پشت استرلینگ آرچر قرار دارد ، خطوط راکت را تحریک می کند ، ما را با خوشحالی کامل پر می کند.

گروت اولین بازی خود را در هر دو تجسم نگهبانان کهکشان انجام داد

گروت

همه چیز در Tales to Astonish # 13 ، که در نوامبر 1960 منتشر شد ، تمام شد که گروت اولین کار خود را انجام داد. گروت ایجاد استن لی ، جک کربی و دیک آایرز بود - به شرط آنکه به هنر جلد اعتماد داشته باشید - در آن زمان کمی پر حرف تر بود ، اما در این زمان ده ها سال طول کشید تا وی به غیر از یک ستاره مهمان مسخره ظاهر شود. به طور تصادفی ، اختراع گروت دقیقاً همزمان با استار لرد اتفاق افتاد ، به لطف داستان داستانی متقاطع حماسه مارول 2004 Annihilation: Conquest.

طبق گفته ها ، وین دیزل بیش از هزار بار خط خود را با عنوان "من گروت" ضبط کردم

ون دیزل

این ستاره طی یک مصاحبه با فرش قرمز برای کانال YouTube مارول ، این آمار عجیب و غریب را فاش کرد. دیزل گفت: "من واقعاً خوش شانس بودم ، زیرا من یک کارگردان داشتم که مایل به افراط کردن است و می خواستم واقعاً تمام نکات ظریف این شخصیت را ضبط کنم." "به نظر می رسد که او فقط نام خود را تکرار می کند. به همین دلیل ، وقتی وارد اتاق ضبط شدم ، یک سند 50 صفحه ای وجود داشت که در سمت چپ می گفت ،" من گروت هستم "و در سمت راست ، یک پاراگراف یا جمله ای دارد که توضیح می دهد که او واقعاً چه معنی دارد یا واقعاً سعی در گفتن دارد. "

در کمیک ها ، Drax Destroyer سابقاً یک نماینده املاک و مستغلات بود

ناوشکن دراکس

تلاش برای توضیح اینكه شخصیتی كه در این فیلم می بینید با شخصیت در كمیكها فرق می كند چقدر طول می كشد ، اما كافی است كه بگوییم جنگجو كه می آمد به عنوان Drax the Destroyer شناخته می شود ، وجود خود را به عنوان نماینده املاك و مستغلات آرتور داگلاس آغاز كرد. ، توسط تانوس کشته شد ، و توسط پدر تانوس ، منتور . برای تنها هدف نبرد با تانوس قیام کرد.

جوئل Edgerton ، جک Huston ، جیم Sturgess ، و ادی Redmayne همه امضا کرده اند برای تست نقش پیتر کوئل

Edgerton ، جک Huston ، جیم Sturgess ، و ادی Redmayne

اگر کسی می دانست که چقدر نگهبانان بزرگ گلکسی خواهد بود ، هیچ خبری نیست که چه کسی برای این نقش استیضاح کرده است ، اما مشخص است که از زمانی که Deadline برای اولین بار داستان این بازیگران را شکست ، با این ادعا که جیمز گان می خواست درجه یک باشد. استعداد از همان ابتدا

لی پیس همچنین برای آزمایش پیتر کوئیل قرارداد امضا کرد اما در عوض بعنوان رانان متهم به جای او قرار گرفت

لی پیس

در بازیگران پیتر کوئیل ، جیمز گان می خواست مطمئن شود كه كسی را استخدام كرده كه پسر خیلی بزرگی نیست ، تا بتواند او را با بازیگرانی كه همكار هستنداولید او را کوچک جلوه دهد. در مصاحبه ای با Superhero Hype ، گون اعتراف کرد که ارتفاع 6'5 لی لی پیس او را از این قسمت جدا نمی کند ، اما "لی مردی بود که من بلافاصله با آن برخورد کردم ، بنابراین وقتی ما شروع به ریختن رونان کردیم ، که ما خیلی سریع باید سریع صدا کنم ، من به او زنگ زدم و گفتم: "عزیزم ، آیا سریع خود را روی نوار خواهی گذاشت و برای من ارسال می کند؟ زیرا فکر می کنم شما یک فرد جسمی تحمیل شده هستید. "

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود رایگان 11 مهدیه آمل دستگاه تصفيه آب خانگي دانش نامه ی عایق پلی یورتان Laurie کانکس با من باش کانال دنیای ترس