چشم انداز اصلی گون برای پایان دادن به نگهبانان کهکشان شامل کلکتور ، سحابی و پدربزرگ پیتر کوئل بود که با بازی گرگ هنری انجام شد. وی در مصاحبه ای که با انتشار فیلم Blu-ray منتشر شد ، توضیح داد که لحظه خاص هنری - که در زمان حال اتفاق افتاد ، با آنکه هنری آرایش سالخورده را پوشید - خیلی بیش از حد دلهره آور بود. گون گفت: "او این عکس از مریدیت (مادر پیتر کوئل) و پیتر را به عنوان یك پسر كوچك دارد و او به ستاره ها نگاه می كند ، و ما به سمت ستاره ها می رویم. این واقعاً شیرین بود." "این بدان معنی است که او باید دیده شود که کولی در انتهای آن روز ربوده شده و هنوز منتظر بازگشت او است. اما این ناراحت کننده بود ، بنابراین ما آن را بیرون آوردیم."

گون امیدوار بود که دیوید بووی را در Guardians of Galaxy Vol داشته باشد. 2

دیوید بووی

با توجه به اینکه بووی مشهور در مردی که به زمین سقوط کرده است بیگانه بازی می کند ، به این واقعیت که او زمانی گروهی به نام عنکبوت ها را از مریخ رهبری می کرد ، می توانست مناسب برای کهکشان Guardians باشد ، که فقط به آن اضافه می شد. افسردگی جیمز گان در 11 ژانویه ، هنگامی که وی در توئیتر رفت و فهمید که بووی درگذشته است. گون در فیس بوک نوشت: "همین چند وقت پیش کوین فیگ و من در مورد نقش کومئو در نگهبانان گلکسی جلد 2 صحبت کردیم و او نام بووی را آورد." وی گفت: "من به او گفتم هیچ چیز در جهان باعث خوشبختی من نخواهد شد ، اما من از دوستان مشترک شنیدم که او خوب نیست. ما دوباره شنیدیم که او خوب است و این ممکن است به طور بالقوه اتفاق بیفتد. چه کسی می داند که در مورد این چیست؟ اما ، برای هر دلیل ، این باعث شده تا افشاگری توییتر من باعث تعجب بیشتر شود. "

توصیه شده

بعدی

نگهبانان شخصیت های Galaxy 2 با معنای بیشتری از آنچه متوجه شده اید

توسط اندی ال کوبائی / 9 مه 2017 8:54 EDT

Guardians of the Galaxy Vol مانند پیشینیان خود. 2 لگد زدن به شلوار بین قصدی ، پر از آبشارهای CGI با ماجراجویی و شوخ طبعی است. محبت نویسنده-کارگردان جیمز گون به کمیک های کیهانی مارول به وضوح عمیق است و توسط بی شمار شخصیت ها و تخم مرغ های عید پاک که در تمام ویژگی اصلی و دنباله آن دفن شده است بازتاب می یابد. برخی از این گنجینه های دفن شده ، سرویس فن نسبتاً جزئی را ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر عناصری را با نتایج عمیق تر برای جهان سینمایی مارول معرفی می کنند. ناگفته پیداست ، اما به هر حال ما می خواهیم این را بگوییم: اسپویلرهای جلو.

Starhawk a.k.a. Stakar و Aleta Ogard

چندی پیش ، تازگی های تازه کار با پرده از پرده برداری راکی ​​در بازیگران گلکسی 2 پرده برداشتند. شخصیت سیلوستر استالونه در ابتدای فیلم به عنوان یکی از همراهان سابق Yondu ، که اکنون یک رهبر طایفه Ravager متضاد است ، فرو می رود. میشل یوه بازیگر تحسین شده بعداً به عنوان یکی دیگر از رهبران راوجر وارد می شود. قبل از شروع فیلم حتی برخی از طرفداران باهوش نام خود را از لیست بازیگران به عنوان استارکار و آلتا اوگورد جدا کردند. نه تنها این دو خواهر و برادر هستند بلکه آنها عضو اولین تیم Guardians از سال 1969 نیز بودند.

پیش از سال 2008 ، وقتی نویسندگان دن ابنت و اندی لنینگ یا DnA ، Guardians را پس از اخراج طولانی احیا کردند و نسخه فعلی را در کنار هم قرار دادند ، این تیم تشکیل شده از یک ترکیب کاملاً متفاوت بود و در قرن 31 با نیروهای فضا شرور جنگید. خاستگاه مدرن استاکار به او دو پدر و مادر مشهور کیهانی ، یعنی وندل Vaugh's Quasar و Kismet ، که با نام های عایشه نیز مشهور هستند ، داد. او در سنین جوانی پذیرفته شد و در کنار خواهر فرزندخوانده اش آلتا اوگورد بزرگ شد. این دو بعداً از بقایای یک موجود قدرتمند ، یعنی خدای شاهین ، کشف کردند که آنها را در Starhawk ادغام کرد ، موجودی مشترک با قدرت های باورنکردنی. آنها بعداً به دو موجود جداگانه تقسیم شدند و در پیچ و تاب نسبتاً نگران کننده ، با یکدیگر ازدواج کردند و فرزندان داشتند.

در این مرحله ، مارول منشأ واقعی استاکار و آلتا را روشن نکرده است. گذشته از اینکه پاورقی مهیج برای طرفداران کمیک است ، مارول نقش مهمی را برای شخصیت ها در آینده کیهانی جهان سینمایی خود ، حتی شاید در گاردین جلد بازی کند. 3

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رضا احمدی Alex elmerooz ما میتوانیم آیندگان ایران باشیم. طراح ونوس(Tarh Venous) I am Shayan Deanna Ken دانلود آهنگ و فیلم فروشگاه مرکزی لنوو