در مصاحبه ای با Superhero Hype (این افراد دور هم می شوند) ، پرات توضیح داد كه خط او در فیلمنامه است ، اما چیزی در مورد صحنه كار نمی كرد. "من به یاد دارم که آن را خواندم و فکر من این بود ،" چرا او فقط می گوید من ستاره-لرد هستم؟ " و من با جیمز (گون) صحبت کردم و دوست داشتم ، "شاید شاید این لحظه باشد که در آن بود مثل" چه کسی؟ که است؟ " احساس می کنم این چیزی بود که ما با او همکاری کردیم. "

تقریباً یک عضو اضافی Guardians نیز در فیلم حضور داشت: اشکال

طنزهای مارول

شخصیت بوگ از زمانی که شرکت کمیک بوک حق تولید کمیک Micronauts را بر اساس خط اسباب بازی Mego به دست آورد ، بخشی از Marics Comics بوده است. (او در ابتدا با عنوان Galactic Warrior شناخته می شد ، اما به دلیل این که شخصیت طنز چیزی شبیه اسباب بازی نبود ، نام او را تغییر دادند و او را به خودشان تبدیل کردند.) اشکال سالها در اطراف جهان مارول گزاف گویی می کرد و سرانجام درگیر می شوید - حدس می زنید آن را نابود کنید : Conquest ، و جیمز گان در مورد ایده استفاده از او در فیلم روانپسند شد ، اما همانطور که در پادکست The Movie Crypt ذکر کرد ، "احتمال خیلی خوبی وجود داشت که باگ در فیلم اول ظاهر شود ، اما ما این کار را انجام می دهیم. متعلق به او نیست. "

گون همچنین می خواست روم Spaceknight را بگنجاند ، اما مارول حق این حقوق را ندارد

Rom Spaceknight

گون آشکارا قرابتی با شخصیت های مارول داشت که در ابتدا به عنوان اسباب بازی ها شروع می شدند: او همچنین می خواست راهی برای یافتن روم Spaceknight - ایجاد شده توسط برادران پارکر - پیدا کند. متأسفانه ، حقوق ناشر نسبت به شخصیت مدتی پیش از بین رفت ، که منجر به این شد که رام همه اما از تاریخ مارول جدا شده باشد. گون در همان قسمت از فیلم Crypt Crypt گفت: "گوش کن ، من واقعاً عاشق روم هستم: Spaceknight ، همانطور که همه در مارول می دانند که آنها به من رم داده اند." من دوست دارم برای Rom: Spaceknight نمایش دهم زیرا دوست دارم داستان او ، من عاشق نگاه او هستم ، من همه چیز راجع به او را دوست دارم. اما ما روم نداریم. "

افتخار استن لی می توانست او را به بخشی از مجموعه کلکسیونر تبدیل کند

استن لی

همانطور که همه ما می دانیم ، Stan the Man آن را به فیلم تبدیل کرد ، اما گون فکر نمی کرد که ایده اصلی برای معرفی وی کاملاً منطبق باشد. این شرم آور است ، زیرا این طرح قرار بود وی را به عنوان بخشی از مجموعه کلکسیونر نشان دهد و او را از دوربین دور کند.

بیگانگان اولین فیلم جیمز گون با نام Slither را می توان در مجموعه Collector مشاهده کرد

شکاف

حتی بدون حضور استن لی ، هنوز هم چیزهای جالبی وجود دارد که باید در مجموعه کلکسیون مشاهده شود ، از جمله Cosmo the Space Dog ، آنچه که ممکن است یا نباشد ، پیله آدام وارلاک و حتی هوارد اردک است. گون همچنین با اشاره به فهرست پشتیبان خود ، تعدادی از اسلحه های بیگانه را که باعث ترساندن شهر ویلسی ، کارولینای جنوبی در فیلم خود در سال 2006 "Slither" شد ، درج کرد. بنابراین ، صبر کنید ، آیا این بدان معنی است که آن فیلم بخشی از جهان سینمایی مارول است؟ ذهن دست و پنجه نرم می کند.

Knowhere سر جدا شده از موجودات باستانی به عنوان آسمانی شناخته شده است

می دانم

Celestials (به گفته Marvel.com) ، که به آنها احتمالاً می توان به عنوان منبع تاریخ طنز معتبر اعتماد کرد - "یک مسابقه ستاره-بیگانگان از انسانهای بیگانه است که دارای قدرت کیهانی غیرقابل توصیف هستند. هیچ زره ای تاکنون ندیده است که چه چیزی در زیر زره خود به نظر می رسد یا منشاء آنها را نمی داند. " چیز دیگری که ناشناخته مانده است این است که چگونه سر یکی از این چیزها به عنوان بندر تماس در انتهای جهان به پایان رسید ، اما این طرز کار در کمیک ها است و این ایده برای فیلم اقتباس شده است.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Andre ترموکوپل پایگاه خبری، فرهنگی اجتماعی نصرآبادنیوز دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز Anna باشگاه فرهنگی ورزشی پیام نوین اردبیل فروشگاه لوله و اتصالات فولادستان William